• Знайти няню в Києві та визначити вартість послуг няні- саме така задача перед Вами, якщи ви читаєте цю статтю.
  Перш за все, подумайте, яка няня вам підійде: няня з проживанням, няня на повний день або няня на кілька годин в день.
  Від зайнятості помічниці також  залежить  вартість послуг няні. Якщо Ви бажаєте знайти няню зі знанням іноземних мов, то вартість послуг няні буде вища.

 • Якщо Ви вже вирішили знайти няню в Києві, то у Вас є два шляхи.
   
  Ви можете, бажаючи заощадити, зайнятися її самостійно, але потрібно  оцінювати ризики і складності такого рішення. Знайти відповідального і професійного працівника в наш час часом складне завдання.
  Або Ви можете звернутися в спеціалізоване агентство з підбору нянь, наприклад, в "Веста- сіті".

 • Як правило, обов'язки няні з проживанням трохи ширші ніж обов'язки звичайної няні. В обов'язки входить годування дитини, приготування їжі для дитини, дотримання режиму дня, гігієнічні процедури, прогулянки, спільні ігри, заняття з дитиною за програмою дитячого саду з включенням елементів сучасних методик за індивідуальною програмою, спільні заняття спортом, супровід в спортивні секції, гуртки, а також догляд за дитиною вночі.


 • Пошук няні з проживанням - це дуже важливий крок. Адже вона буде не тільки займатися вихованням та розвитком Вашої дитини протягом дня, але і цілодобово перебувати у вашому будинку, турбуватися  про дитину вночі. В деяких випадках няня з проживанням просто необхідна. До них, наприклад, належать:

 • Доглядальниця для лежачого хворого в лікарні - це ще один вид послуг, який Ви можете замовити в нашому агентстві. Тут від фахівця потрібна підвищена увага до потреб хворого, оскільки він позбавлений можливості самостійно пересуватися. Цю втрачену можливість досвідчена доглядальниця компенсує чуйним ставленням до хворого, щоб він не відчував себе безпорадним.

 • На превеликий жаль, ніхто з нас не застрахований від хвороби або нещасного випадку. Біда завжди приходить раптово. Інсульт, параліч, важка травма або невиліковне захворювання приковують людини до ліжка на місяць, півроку, рік, а іноді й на кілька років.