Няня з проживанням


Пошук няні з проживанням - це дуже важливий крок. Адже вона буде не тільки займатися вихованням та розвитком Вашої дитини протягом дня, але і цілодобово перебувати у вашому будинку, турбуватися  про дитину вночі. В деяких випадках няня з проживанням просто необхідна. До них, наприклад, належать:


1 Ненормований робочий графік
Якщо ваш керівник  любить затримувати співробітників в офісі вечорами, то, завдяки няні, вам не доведеться шукати приводи, щоб піти додому раніше. Вона стане в нагоді і в тому випадку, якщо ви самі займаєте керівні позиції і не можете закінчувати роботу вчасно. Та й, повертаючись пізно ввечері з чоловіком з ресторану, ви не побачите незадоволене обличчя няні, яка вже «давно повинна бути вдома».
2 Проживання в заміському будинку
Наймаючи няню з проживанням, вам не доведеться думати про оплату її проїзду на роботу і назад. До того ж, няня, яка живе у вашому будинку або квартирі, ніколи не буде спізнюватися до початку робочого дня. Саме тому подібний графік роботи шукають, як правило, іногородні няні, які не можуть дозволити собі арендоване  житло в столиці.