Обов'язки няні з проживанням

Як правило, обов'язки няні з проживанням трохи ширші ніж обов'язки звичайної няні. В обов'язки входить годування дитини, приготування їжі для дитини, дотримання режиму дня, гігієнічні процедури, прогулянки, спільні ігри, заняття з дитиною за програмою дитячого саду з включенням елементів сучасних методик за індивідуальною програмою, спільні заняття спортом, супровід в спортивні секції, гуртки, а також догляд за дитиною вночі.


Що з цього необхідно саме вашому малюкові - вирішувати вам. Деякі няні працюють 5 днів на тиждень і їдуть додому на вихідні. Інші працюють 6 діб, а в єдиний вільний день, як правило, не їдуть додому, а просто відпочивають, або залишаються в будинку роботодавця. Існує також накопичувальна система вихідних, коли няня працює, наприклад, 3-4 тижні без перерви, а потім на 7-10 днів її відпускають додому.
Також поширеним варіантом є робота няні вахтовим методом в парі з іншого нянею, наприклад, 3 доби через 3 доби або тиждень через тиждень. Однак, пам'ятайте, що няня, як і будь-який інша людина, потребує відпочинку і не може працювати без відпочинку. Тому обов'язково обговоріть з вашої нянею коло її обов'язків і графік її відпочинку заздалегідь.