Знайти няню в Києві

Якщо Ви вже вирішили знайти няню в Києві, то у Вас є два шляхи.
 
Ви можете, бажаючи заощадити, зайнятися її самостійно, але потрібно  оцінювати ризики і складності такого рішення. Знайти відповідального і професійного працівника в наш час часом складне завдання.
Або Ви можете звернутися в спеціалізоване агентство з підбору нянь, наприклад, в "Веста- сіті".


 
Ми професійно займаємося підбором домашнього персоналу. Нами накопичена і своя база перевірених кандидатів, і величезний досвід з пошуку персоналу  під вимоги замовника.
При підборі няні менеджери врахують всі ваші вимоги, умови та побажання, а психолог агентства, якщо необхідно, допоможе провести співбесіду з кандидатами, щоб майбутня няня була не тільки професіоналом у своїй справі, а й підходила вашій родині у всіх сенсах.
А якщо ваша няня несподівано захворіє або з якихось причин вас більше не влаштовує, агентство надасть вам гідну заміну. На жаль, і серед нянь трапляються  непрофесійні і ненадійні особи. Оберігати своїх клієнтів від таких недбайливих нянь - це теж завдання агентства. Тому в столичних агентствах існує загальний «чорний список» персоналу, який постійно у фокусі уваги агентства і постійно уточнюється інформація.
Всі претенденти, перед реєстрацією в агентстві, надають паспорт, диплом про освіту, трудову книжку, медичну довідку з результатами аналізів, а також рекомендаційні листи з попереднього місця роботи, які перевіряються співробітниками кадрової служби. Нові няні проходять співбесіду з менеджерами агентства, в разі необхідності консультуються з психологом і проходять додаткове навчання. Ці запобіжні заходи покликані забезпечити безпеку і добробут у Вашому домі.