Нічна няня допоможе вам відпочити

Багато батьків користуються послугами нічної няні, оскільки це дає можливість відпочити батькам від щоденних турбот.


 
Зазвичай нічну няню запрошують в сім'ю, де є діти від 0 до 2 років, якщо дитина неспокійно спить і вимагає додаткової уваги.  
 
При наявності постійної няні в денний час, нічні клопоти бере на себе нічна няня. Зазвичай вони змінюють одна одну і при цьому завжди в курсі того, як почувається малюк, що він їв увечері і вночі, як спав. Полегшує цю роботу традиція ведення запису режиму дня, меню, прийому ліків дитини.  
 
Як правило, робота нічної няні починається о 20.00 (21.00) і закінчується о 8.00 - 9.00. Вартість роботи няні вночі нижче, ніж в денний час і подібна послуга завжди себе виправдовує.  
 
В якості нічної няні, як правило, запрошують жінок від 30 до 50 років. Краще, коли у неї дорослі діти і вона не зайнята іншою роботою, тобто ця робота не повинна бути підробітком, інакше на роботу вона може приходити втомлена. Потрібно врахувати, що не всі здатні працювати вночі, адже нічна няня повинна бути не тільки працездатною, а й уважною, терплячою і швидко забезпечити необхідний догляд дитині.  

Обов'язки нічної няні: гігієнічні процедури вранці і ввечері, купання, годування, вкладання спати дитини, переодягання, прасування одягу, вологе прибирання дитячої кімнати.