Як знайти домашній персонал?

Наша агенція з підбору домашнього персоналу названа на честь Вести (лат. Vesta) - богині, покровительки сімейного вогнища у Стародавньому Римі.
 Агенція з підбору домашнього персоналу «Веста-сіті» заснована 1 серпня 2006 року.Наша основна діяльність- підбір домашнього персоналу.


 Всі наші зусилля спрямовані на створення комфорту для наших клієнтів, чуйне та уважне ставлення до їх запитів.  
 Здійснюючи підбір, ми завжди прагнемо враховувати не тільки формальні вимоги, а й індивідуальні запити наших замовників, всі найдрібніші нюанси, що цікавлять Вас при виборі працівника. Адже дуже важливо, щоб людина не просто якісно виконувала свої обов'язки, але і гармонійно влилась в сімейну атмосферу.  
 Менеджери агентства з підбору персоналу –  професіонали з багаторічним досвідом у сфері рекрутингу та педагогіки, зі знаннями у сфері підбору домашнього персоналу, уважні та чуйні. Ми знаємо про персонал все і дбаємо про те, щоб у Ваші родини прийшли працювати досвідчені, надійні і порядні працівники.  
 Ви шукайте добру няню для дітей, сумлінну домробітницю, турботливу доглядальницю або інших помічників? Ми ретельно підберемо потрібного працівника з урахуванням Ваших індивідуальних вимог і традицій сім'ї.