Як знайти няню з проживанням

 Перш за все, розрізняються няня, що приходить і няня, яка живе у сім'ї. Якщо няня живе в сім'ї, то передбачається, що це допускає сам устрій домашнього простору.

Швидше за все, це дійсно велике домашнє господарство, окремий будинок або велика квартира. Няня, яка проживає у сім'ї, стає членом домогосподарства, що, власне, і відрізняє її від няні, що приходить. У даному випадку зберігається статусна напруга: з одного боку, вона член родини, а з іншого – вона найманий працівник. Така няня може ночувати в одній кімнаті з маленькою дитиною, навіть уві сні не відключаючись від свого обов'язку, а батьки спокійно і автономно ночують у подружній спальні і можуть собі дозволити дозвілля. Положення такої няні вразливе. Ступінь особистої автономії обмежена. Межа між робочим часом і дозвіллям розмивається. Крім обов'язків, пов'язаних з найманою працею по догляду за дитиною, вона виконує частину домашніх обов'язків як член домогосподарства. Обсяг обов'язків няні, що проживає у сім'ї, не визначено точно.  
• Другий тип – це няня, яка приходить. Її робота здійснюється у межах принципово іншого сімейного устрою. Для неї зайнятість може бути вторинною або тимчасовим підробітком. У неї більше ступенів свободи у відносинах з наймачами. Час і обсяг роботи обмежені. Тим не менше, і в даному випадку відносини найму розвиваються у бік неформалізаціі, неминучої при купівлі-продажу такого специфічного товару, як турбота, яку важко стандартизувати, виміряти і точно оцінити.