Шукаю няню в Києві

 

Поява малюка – завжди не тільки радість, але і нові турботи для всієї родини. Відтепер  батькам доведеться жертвувати своїм відпочинком і особистим часом, приділяючи увагу улюбленому чаду. А що робити, якщо і мама, і тато займають відповідальні посади і не можуть піти у декретну відпустку?

Та й остання триває лише три роки, а потім дитиною теж повинен хтось займатися... У цьому випадку на допомогу батькам приходять няні.

 

Перш ніж взятися за пошуки няні, батьки повинні чітко визначити свої потреби. Якщо у них немовля – працівник потрібен з досвідом спілкування з дітьми до року, якщо малюк часто хворіє, потрібно шукати няню-медика. Батьки – прихильники раннього розвитку дитини та підготовки до школи на дому або вбачають у своїй дитині юного поліглота? Їм краще обрати професійну гувернантку.

Перше, на що слід звернути увагу при підборі няні для своєї дитини, – це людські якості. Няня повинна бути доброзичливою, терплячою, розуміти і відчувати дітей. Іноді це дуже складно визначити, тому краще звернутися до спеціальної агенції, яка несе відповідальність за надані кадри. Але вирішальну роль буде відігравати те, як відреагує на няню малюк.  Запропонуйте працівнику випробувальний термін (від 2 тижнів до 3 місяців) і простежте, чи не змінилася за цей час поведінка дитини. Батьків має насторожити, якщо вона стала похмурою, мовчазною, млявою, чого раніше не спостерігалося. Адже няня може залякати дитя – і воно, навіть якщо вже вміє говорити, вам нічого не розповість.  
Вирішальну роль при виборі няні відіграє реакція на неї дітей.  
Якщо ви визначили, який тип няні вам підійде найкраще, далі потрібно встановити зарплату для няні, визначитися з характером, віком, статтю та сімейним станом людини, яку ви хочете найняти. Подумайте і про прийнятний для вас розпорядок роботи няні: з постійним проживанням, кілька разів на тиждень, на пару годин або на весь день.
Найбільш зручний спосіб підбору няні – за допомогою агенції «Веста-сіті», яка прийме вашу заявку на працівника і проведе підбір кандидатів за заявленими даними, зажадає від кандидатів необхідні документи і медичні довідки, проведе з ними психологічне тестування і докладне інтерв'ю, а також перевірить рекомендації.  
А ще у нашій агенції особлива увага приділяється питанню конфіденційності всієї  інформації, що, як правило, прописується у договорі, який повністю відображає права та обов'язки сторін. До речі, укладений договір на надання послуг з підбору персоналу включає надання замовнику гарантійних зобов'язань на безкоштовну заміну обраного ним працівника на випадок, якщо він не пройшов випробувальний термін.